2.El Ahsap Sandık

Her ebatta üretilen ahşap ambalaj ağaç ve kontraplak ihracat sandıklarımız ebatları ve ağırlığı fazla olan malzemelerin sevkiyat , yükleme ve depolama işlemlerinde maliyet düşüklüğü ve kolaylık sağlar.

Santral, jeneratör, pano  gibi ağırlıkları  ürünler,  kırılgan ve hassas  elektronik  makine ürünleri, sarsıntı ya , çaprmaya hassas araç ve ekipmanları, özelikle ihracat sürecinde,  ihracat sandığında ürüne özel dizaynla sabitlenmiş, özel malzemelerle sarılmış, korunaklı olarak elleçleme ve nakliye işlemlerini yerine getirerek müşterilerinize, ürünlerinizin zarar görmeden, ulaştırılması sağlamaktayız.

Ahşap ihracat  sandık ve ambalajlarımız depolama maliyetlerinizi düşürür, Ürünlerimiz ISPM-15 ve EPAL Euro Palet kalite standartlarına uygun bir biçimde imal edilmektedir.

Özellikle deniz aşırı ülkelere yapılan sevkiyatlarda uzun süreli yolculuk sonucu tuzlu deniz suyundan dolayı  korozyona uğrayan ürünlerinizi,   kullanmış  olduğumuz  ahşap ihracat sandıklarımız ve özel korozyondan ve nemden, koruma malzemeleri  ile sorunsuz ve dış etkenlerden korunmuş bir teslimat yapmanızı sağlar.