Palet

SIFIR PALET ÜRETİMİNDE VE İKİNCİ EL PALET TEDARİĞİNDE SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜYÜZ

her türlü sıfır Ahşap palet üretim ve ikinci el palet tedariğin de liderdir.. 4000 m2 kapalı, toplamda 10000 m2 aşan Fabrika ve depolama alanımızla, en uygun ekipman ve uzman personelimizle, palet işinde 7X24 hizmetİnizdeyiz. Stoklarımızda İhtiyacınıza cevap verebilecek tüm palet çeşitleri mevcuttur.

Palet, dış ambalajın en önemli parçası olup, paketlenmiş ürünlerin forklift ya da transpalet aracılığı ile kolaylıkla taşınabilmesi için ahşap, plastik, metal veya bunların bileşiminden hazırlanmış malzemelerdir.
Genellikle ahşap malzemeden üretilen paletler, daha dayanıklı olması için nervürlü özel çivilerle birleştirilir. Dış ticaret ile artan palet dolaşımında, paletler zararlı böcek ve haşeratın bir diğer ülkeye ulaşıp o ülkenin bitki sağlığına zarar vermemesi içinfumigasyon ya da ısıl işleme tabi tutularak zararlılardan temizlenmektedir. Bu konu ile ilgili uluslararası katı kurallar getirilmiştir.

Ahşap Palet ( Tahta Palet ) üretiminde çoğunlukla Çam kereste Kullanıyoruz.Tüm Palet üretim Sürecimiz Kalite sağlama ekiplerimizce kontrol altında tutuluyor.

Ahşap Palet ( Tahta Palet ) fiyatlarımız oluşturan en önemli faktörler kereste fiyatlarıdır.Ülkemizde kereste önemli ölçüde ithal edildiği için Ahşap Palet ( Tahta Palet ) fiyatlarında değişikler olabilmektedir.Bir başka faktör ise paletin desidir; yani palet ölçülerine göre kullanılacak, kereste hacmidir.

Palet ölçülerimiz , palet fiyatlarının etkilediği için palet ölçüleri, standart palet ölçülerine göre veya müşterimiz talebi üzerine de belirleyebiliyoruz.Yani tamamen müşteri isteklerine özel paletlerde üretebiliyoruz.

her türlü sıfır Ahşap palet üretim ve ikinci el palet tedariğinde liderdir.
Operasyonlarınıza en uygun palet seçiminde her zaman size yardıma hazırız .